Newsletter Sierpień

Nadszedł czas, aby nadrobić ostatnie miesiące:
Obecnie skupiamy się na głównym projekcie naszego kolejnego bolidu elektrycznego. Pracujemy intensywnie, a faza projektowa zbliża się ku końcowi. To dla nas niezwykle ekscytujący czas, ponieważ najnowsza konstrukcja będzie wyposażony w cztery silniki zamocowane w piastach kół, co zapewni bolidowi większą moc i osiągi. Stawiamy sobie wysokie cele i jesteśmy zdeterminowani, aby nowa konstrukcja była naszym kolejnym kamieniem milowym w historii zespołu. Trwające prace i tworzenie prototypów niektórych elementów, które zostaną wprowadzone w nowym bolidzie i spowodują, że będziemy jeszcze bardziej konkurencyjni. Wszystko to wymaga dość dużej jakości, precyzji, wiedzy oraz poświęconego czasu ale jesteśmy pewni, że efekt będzie tego wart. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i nie możemy się doczekać momentu, kiedy będziecie mogli zobaczyć rezultat naszej pracy.

Gdzie mogliście nas spotkać:
Przez ostatni miesiąc sporo się u nas działo. 6 czerwca byliśmy na nagraniach Politechniki Poznańskiej w Centrum Wykładowym. Przybliżyliśmy tam czym dokładnie zajmuje się nasz zespół.


Kilka dni później mogliście nas spotkać na pikniku w Parku Cytadela podczas eventu organizowanego przez Urząd Marszałkowski. Na miejscu prezentowaliśmy się naszym ostatnim wykonanym bolidem PM07.


To jednak nie wszystko. Na zaproszenie naszego partnera Volkswagena, udaliśmy się na  30-lecie firmy odbywające się 17 czerwca, we Wrześni. Była to doskonała okazja do podziękowania za ich wsparcie.


Ale to jeszcze nie koniec!
Przypominamy, że czas wakacyjny to czas przygotowywania się do zawodów, a więc rywalizacji z najlepszymi zespołami na świecie. W tym roku pojawimy się na pierwszej edycji zawodów klasy Formuła Student w Polsce – FS Poland! Event odbędzie się w dniach od 27 do 30 sierpnia na torze Autodrom w Słomczynie (40 km od Warszawy). Będzie to niewątpliwie dobra okazja, aby pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością oraz sprawdzić efekt naszych ulepszeń w bolidzie PM07. Już podczas sesji egzaminacyjnej staraliśmy się dokładnie sprawdzać nasz pojazd podczas testów odbywających się na lotnisku w Kąkolewie, bądź na torze gokartowy GoKart Poznań. Wraz z większą ilością czasu wolnego nasze wizyty na zaprzyjaźnionych torach, zapewniamy będą coraz częstszym zjawiskiem.


Dziękujemy wszystkim za dobre słowa. Są one niezwykle motywujące dla nas podczas czasu wakacji, gdzie najczęściej spędzamy go w naszym warsztacie, poświęcając cały wysiłek, aby wszystko zakończyło się sukcesem. Z tego miejsca wszystkim naszym czytelnikom Życzymy udanych urlopów, wakacji oraz zachęcamy do śledzenia nas w celu uzyskiwania najnowszych wieści prosto z naszego zespołu.